top of page

SOUKROMÁ OSLAVA

Unikátní a stylové prostředí hausbotu v kombinaci s jeho krásným okolím dělá z PORT X perfektní místo pro denní i večerní oslavy jako jsou narozeniny, výročí nebo třeba baby shower pro budoucí maminky. Velkou výhodou prostoru je potom také jeho strategická poloha takřka v centru velkoměsta, přesto však v naprostém soukromí.
PORT X soukromá oslava

Prostor

PORT X se s plochou téměř 150 m  nejlépe hodí pro uspořádání působivé soukromé oslavy či společenské akce pro menší počet osob. Hausbot je plný pečlivě vybraného designového nábytku, poskytne různé typy sezení a několik zón — stůl pro až 10 osob, venkovní sezení, neformální část s pohovkou a sedacími vaky Fatboy, četné lenošky nebo třeba stolek pro děti. Nechybí panoramatická okna, prostorné venkovní terasy ani plně vybavená kuchyňka s kávovarem Nespresso.

K dispozici je audio vybavení Bang Olufsen, přes které můžete hudbu pohodlně streamovat přímo ze svého mobilu, i televize s předplaceným kanálem YouTube Premium. Pro vyznavače retra potom poslouží gramofon s výběrem vinylových desek.

PORT X je ideální pro oslavy o cca 10 osobách, komfortně však pojme až 25 účastníků.

2

2

PORTX-soukroma-oslava-08.jpg
PORTX-soukroma-oslava-05.jpg
Dostupnost a parkování

Přímo u hausbotu mohou stát až dva vozy, další auta lze zaparkovat na zóně placeného stání na ulici.
 

Nejbližší tramvajová zastávka Maniny je od PORT X vzdálená 5 minut chůze.

Důležité informace

Hausbot funguje celoročně (topení i klimatizace)

Domácí mazlíčky prosím nechte doma

Prostor je striktně nekuřácký (kouření je možné na terase)

Bezbariérový přístup bohužel není možný

Rychlá wifi samozřejmostí

PORTX-soukroma-oslava-02.jpg
PORTX-soukroma-oslava-09.jpg

Catering


O skvělé jídlo a občerstvení se na vaší oslavě může postarat skvostný MUSA catering, který skladbu menu a zcela přizpůsobí vašim požadavkům — ať už toužíte po vegetariánském či naopak masovém pohoštění nebo třeba po nabídce ve formě finger food. Máte samozřejmě také možnost obstarat si jídlo a nápoje vlastní.

PORT X také nabízí možnost grilování (na terase, při použití vlastního kontaktního grilu) a vaření. Jeho součástí je taktéž malá kuchyňka, která je sice plně vybavena, ale přesto se pro velké přípravy příliš nehodí. Pokud si však chcete pokrmy uvařit předem a na palubě je už pouze ohřát a naservírovat, bohatě postačí. Další možností je potom využít služeb donáškových společností.

Délka pronájmu a ceny


Délka pronájmu je zcela na vás. Stačí vám 3 hodiny? Odpoledne a večer?
A nebo snad rovnou celý den? Vše je možné.

Pro informace o cenách nás prosím kontaktujte. Vždy se snažíme maximálně vyjít vstříc každé poptávce a co nejlépe nabídku přizpůsobit okolnostem jako je délka trvání, počet osob nebo typ a náročnost akce.

Abyste však měli alespoň hrubou představu, uvádíme příklad:
Malá oslava pro až 8 lidí na palubě od 16.00 do 24.00 – 8 000 Kč, každá další osoba navíc 500 Kč. Možnost přespání pro maximálně 4 osoby (ložnice s king size dvoulůžkem a kvalitní rozkládací sofa) za příplatek.


Pro oslavy o větším počtu osob požadujeme před zahájením akce vratnou kauci ve výši 10 000 Kč.

Prosíme vás, abyste v rámci zachování dobrých sousedských vztahů dbali na ohleduplnost a udržení hluku v rozumné míře, a to zejména v době nočního klidu po desáté hodině večerní.

PORTX soukromá oslava
bottom of page