top of page

FIREMNÍ AKCE

Uspořádejte pro své zaměstnance, klienty či partnery firemní večírek, prezentaci nového produktu, promo akci nebo jakékoliv jiné formální setkání v obklopení krásného prostředí a jedinečného designu. Prostory hausbotu nabídnou potřebné soukromí, dostatečný klid pro práci i netradiční atmosféru. Jeho poloha potom zajistí kultivované prostředí s nepřebernou nabídkou vynikajícího občerstvení během dne.
PORT X hausbot
PORT X firemní akce
PORT X firemní akce

2

Prostor

PORT X poskytne futuristické prostory o ploše téměř 150 m  plné pečlivě vybraného designového nábytku, různé typy sezení, několik zón, ale také třeba kryté terasy. Interiér lze tedy rozdělit na několik menších pracovních stanovišť.

U více účastníků je potom třeba zohlednit typ akce a požadavky na prostorové uspořádání. Třeba zda je potřeba, aby všichni měli kde sedět. Stávající vybavení umožňuje usadit až 20 osob (hlavní stůl pojme 6-10 osob), prostor je však možné vybavit i jiným typem nábytku, jako je velký centrální stůl či kulaté stoly. Maximální kapacita je 40 osob.


Hausbot díky terasám umožňuje také venkovní sezení, skýtá neformální část s pohovkou a sedacími vaky Fatboy a je vybaven panoramatickými okny, které umožní krásný výhled. Nechybí ani plně vybavená kuchyňka s kávovarem Nespresso.

2

Přímo u hausbotu mohou stát až dva vozy, další auta lze zaparkovat
na zóně placeného stání na ulici.
 

Nejbližší tramvajová zastávka Maniny je od PORT X vzdálená 5 minut chůze.

Dostupnost a parkování

Hausbot funguje celoročně (topení i klimatizace)

Domácí mazlíčky prosím nechte doma

Prostor je striktně nekuřácký (kouření je možné na terase)

Bezbariérový přístup bohužel není možný

Důležité informace

Nejdůležitější na začátek — samozřejmostí je vysokorychlostní wifi.


Pro vaše prezentace poslouží kvalitní velkoplošná televize
Samsung TV Frame 65”, na kterou se lze připojit bezdrátově i kabelem.
Zvuk je dostatečně silný a čistý a proto externího mikrofonu není třeba.  


Hudbu lze velmi pohodlne streamovat přes speaker značky Bang Olufsen
přímo z vašeho telefonu.


Součástí hausbótu je plně vybavená kuchyňka s kávovarem Nespresso
a dvě toalety.


Flipchart na vyžádání k dispozici.

Technické zázemí
PORTX-firemni-akce-Snidane.jpg
PORTX-firemni-akce-08.jpg

Catering a možnosti občerstvení

Pro vaší firemní akci lze zajistit skvělé jídlo a občerstvení od MUSA catering. Je jen na vás, zda zvolíte variantu s obsluhu či bez, vegetariánský či masový nebo třeba v podobě “finger food”. Specialitou je potom příprava jídla formou workshopu, během kterého se účastníci částečně zapojí.

Máte samozřejmě také možnost obstarat si jídlo a nápoje vlastní. Malá kuchyňka je plně vybavená, pro přípravu pohoštění na akci však není zejména pro svou velikost příliš vhodná. Bohatě však postačí v případě, kdy si dovezete předpřipravené pokrmy, které na hausbotu je pouze dokončíte (ohřejete, naservírujete…). Můžete taktéž využít služeb donáškových společností.

Délka pronájmu a ceny

Délka pronájmu je zcela individuální. Pro informace o cenách nás prosím kontaktujte. Pokaždé se snažíme maximálně vyjít vstříc každé poptávce a co nejlépe nabídku přizpůsobit faktorům jako je délka trvání, počet osob nebo typ a náročnost akce.

Pro hrubou představu si uveďme rychlý příklad: půldenní akce pro cca 20 osob vyjde asi na 15.000 Kč plus DPH.

Doplňkové služby


Nabízíme možnost pronájmu lodičky nebo dovoz lodí k hausbotu z jiného místa. Máte-li jakékoliv speciální požadavky, zavolejte nám a zkusíme je uskutečnit.

PORTX-soukroma-oslava-025.jpg
bottom of page