Website Loader
PortX
PortX

Plovoucí kancelář či exkluzivní showroom

Chcete okouzlit vaše klienty? Dát lidem důvod, proč vaši značku vnímat jako unikátní, jedinečnou a otevřenou novým možnostem? Hledáte inspirativní a kreativní prostředí pro vaši každodenní práci? Co takhle brainstorming na terase nad vodní hladinou s lehkým vánkem a jemným šploucháním vln?

Nabízíte unikátní, neopakovatelné produkty jedinečného designu či funkcí a hledáte odpovídající prostředí, kde je prezentovat svým zákazníkům? PORT X vám nabízí mnohem víc. Jeho čisté tvary budou zvenku přitahovat pozornost a uvnitř nechají vyniknout vaše produkty. Navíc získáte ideální prostor pro setkávání s novými klienty nebo večírky pro ty stávající.

PORT X skýtá ideální řešení pro malé až středně velké firmy, kterým se bude čile přizpůsobovat v jejich růstových ambicích.

Prostor může sloužit nejen jako kancelář či showroom, ale také jako malý hotel, kavárna či restaurace, galerie nebo kombinace jakýchkoliv výše uvedených a nespočtu dalších možností. Je to jen na vaší představivosti.

Varianty

Tyto kancelářské prostory jsou příkladem umístění PORT X na souši. Zabírají plochu 57,5 m2 s extra přisazenou terasou 37,6 m2. Zastavěná plocha je 104,3 m2.

Součástí zádveří je vestavěná skříň, naproti níž je situována toaleta. Uprostřed celého objektu je umístěna jednací místnost se 6-ti křesly, kolem které jsou dvě open-space kanceláře. Ty tvoří prostor až pro 8 pracovních míst.

V pravém křídle objektu je menší kuchyňka.

Světlý loftový objekt s velkými retaily o užitné ploše 103,1 m2 a terase 35,8 m2. Zastavěná plocha je 104,3 m2.

Je zde recepce se zázemím kuchyňky, toaleta s technickou místností, zasedací místnost pro 6 klientů a dvě oddělené kanceláře pro vedení společnosti. Jedna se vstupem na terasu o ploše 8,9 m2.

Zbývající částí objektu je prostorný open-space poskytující až 14 pracovních míst.

Exkluzivní kancelářské prostory rozděluje terasa s pergolou na dva objekty.

Tato propojovací terasa zabírá plochu 24,4 m2 a slouží i jako nástupní lávka. Užitná plocha 170 m2 a terasa 82,5 m2. Zastavěná plocha je 286 m2.

Obě části disponují prosklenými retaily. V levém křídle je navržena honosná kancelář s jednací místností se vstupem na terasu, toaleta s oddělenou kuchyňkou, prostor pro sekretariát a showroom. Celé pravé křídlo může být využito jako výstavní plocha showroomu.

Další klientské změny

Náš klient je náš pán a proto jakoukoliv změnu, která vás napadne a byla by pro vás užitečná, rádi posoudíme a sdělíme vám její proveditelnost a cenu.

V zásadě lze například snadno manipulovat s vnitřním členěním prostoru SDK příčkami a není tudíž nutno se držet uvedených půdorysů - jestli chcete volnější nečleněný prostor nebo více pokojů, je na vaší preferenci. Dá se volit v rámci použití různých materiálů vnitřního vybavení, různých technologií vytápění apod.