Website Loader
PortX
PortX

Eventy

ORTX je multifunčním objektem, který dokáže umocnit veškeré akce nejen svým designem, ale i neopakovatelnou blízkostí vodní hladiny… lze jej pronajmout na půldenní a celodenní bázi, s koncem nejpozději ve 22 hod. Je vhodný na různý typ akcí - od na představení produktových novinek, přes firemní brainstorming či neformální setkání s klienty, až po tiskové konference, focení či natáčení.

K tomu všemu je k dispozici cca 140 m2 prostoru, členěný na vnitřní část a venkovní krytou terasu, která probíhá okolo celé jeho strany obrácené k vodě. Členění vnitřního prostoru je pak na jeden hlavní open space, zařízený pečlivým výběrem designového nábytku, uměleckých děl a doplňků, jídelního či konferenčního stolu pro 8 osob a řady dalšího neformálního sezení pro dalších cca 10 lidí, menší oddělené ložnice a s koupelnovým koutem, dvě toalety a malá kuchyňka, vybavená mimo jiné ledničkou, myčkou, dvouplotýnkovou indukcí a kávovarem Nespresso.

Prostor je vhodný k celoročnímu využití - v zimě vytápěn, v létě klimatizován pro optimální tepelný komfort. K dispozici je kvalitní ozvučení Bang Olufsen. Je nekuřácký, kouřit lze pouze na terase. V případě zájmu lze doplnit projížďkou na člunu, možnost zajištění cateringu.

Pro dotazy na ceny pro více osob nebo dní a volné termíny se obracejte na : hana@portx.cz nebo na tel. 606 724 138.