Website Loader
PortX
PortX

Partneři

O kompletní systémovou elektroinstalaci se postarala společnost Insight Home, která vybavila objekt svým inteligentním systémem inHome.

Díky jejich elegantnímu řešení je kontrola nad celým objektem řízena intuitivně z iPadu nebo iPhonu a to i na dálku, a umožňuje nejen ovládání audia a videa, osvětlení, stínění, topení a chlazení, kamer a zabezpečení, ale i veškerých dalších funkcí spojených s celoročním provozem - kontrola teploty a stavu vody v nádržích, apod.

Více na www.InsightHome.eu

Insight Home

Návrh a realizace stínění bylo plně v režii společnosti Proklima, která vybavila objekt prvotřídními výrobky značky Climax.

Jedná se o sadu venkovních rolet, které jsou téměř neviditelně zapuštěny do stropu terasy. Kdykoliv potřebujete, jsou připraveny se jedním stiskem tlačítka, nebo v našem případě ťuknutím na obrazovku iPadu či iPhonu, rozvinout do celé své decentní krásy a poskytnout příjemné zastínění před sluncem a soukromí. Díky použité polopropustné látce Soltis zároveň stále částečně zachovají výhled ven, o který přeci jde až na prvním místě!

Více na www.zaluzie-proklima.cz

Proklima

Osvětlení celého objektu bylo plně v režii společnosti Etna, která dodala své prvotřídní produkty - světla Guzzini technologie LED a doslova vrhla objekt do jiného světla v interiérech i exteriérech.

Za zmínku stojí především světla Laser Blade, která kombinují extrémně minimalistický design s maximálním zážitkem, jaký mohou nabídnout LED produkty při použití v tomto typu prostor. Osobitý rozptyl světla ze svítidel Laser Blade se liší od bodových efektů typických jednodiodových LED svítidel a vyznačuje se jedinečným celistvým svitem.

Více na www.etna.cz

Etna