Website Loader
PortX
PortX

Proč neochutnat
život v PORT X?

Život je jako bonboniéra, říkával Forrest Gump. Ale není trochu nuda jíst pořád stejné bonbóny? Proč neochutnat život v PORT X? Pojďte se vznášet na vlnách fantastického pocitu z vlastního designového prostoru, v němž osvobodíte svou mysl.

Rodina odhlasovala stěhování na jiný konec Evropy? Není třeba smutně se loučit s bytem - pocestuje s vámi. Rozložit, naložit a jedeme!

Díky segmentovému složení může váš PORT X růst s vaší rodinou a z 4 modulového může být rázem 6-ti modulový prostor. Děti potřebují více soukromí?

Oddělte jim jejich pokoj do samostatně stojícího/plovoucího objektu, který můžete opět libovolně zvětšovat. PORT X bude vždy respektovat vaši současnou situaci.

Varianty

Kompaktní objekt pro komfortní víkendovou relaxaci pro dva - 2+KK o užitné ploše 50,5 m2. Součástí objektu je terasa 22,1 m2. Zastavěná plocha je 82 m2.

V tomto modelu sousedí předsíňka s vestavěnou skříní se vstupem na malou toaletu a dále do technické místnosti. Volně navazuje otevřený prostor s pracovním koutem, kuchyňským koutem a jídelnou, která přechází v obývací pokoj.

Na druhé straně objektu je umístěna opět ložnice s prosvětlenou šatnou, za níž se diskrétně skrývá koupelna s vanou a toaletou. Ve stropě jsou zabudovány dva střešní světlíky k odvětrání šatny a kuchyňského prostoru.

Velkorysejší objekt pro bydlení na vodě – 2+KK o užitné ploše 64,3 m2. Součástí objektu je terasa 31 m2. Zastavěná plocha je 106,6 m2.

Vstup vede do předsíňky s vestavěnou skříní a dveřmi do malé technické místnosti. Volně navazuje jídelna s obývacím pokojem s částečně odděleným kuchyňským koutem.

Na druhé straně objektu je umístěna ložnice s prosvětlenou šatnou, za níž se diskrétně skrývá koupelna s vanou a toaletou. Ve stropě jsou zabudovány dva střešní světlíky k odvětrání šatny a kuchyňského prostoru.

Prosluněný objekt na vodě pro celou rodinu - 4+KK o užitné ploše 78 m2. Součástí objektu je terasa 39,9 m2. Zastavěná plocha je 131 m2.

Vstup vede opět do předsíňky s vestavěnou skříní a dveřmi na malou toaletu a dále do technické místnosti. Hlavní obytný prostor je členěn podobně jako v předchozím modelu - s pracovním a kuchyňským koutem, jídelnou a obývacím pokojem.

Na jedné straně objektu se opět nachází ložnice se šatnou a soukromou koupelnou. V protilehlé části pak obývací pokoj sousedí se dvěma menšími ložnicemi (dětskými pokoji), samostatnou koupelnou se sprchovým koutem a toaletou.

Luxusní wellness objekt pro náročné – o užitné ploše 92 m2. Součástí objektu je terasa 48,8 m2. Zastavěná plocha je 155 m2.

Vstup vede do předsíňky s vestavěnou skříní a se vstupem na malou toaletu a dále do technické místnosti. Zádveří může přecházet například v atypickou koupelnu, kterou akcentuje volně stojící vana s panoramatickým výhledem do krajiny. Tento příklad je pojat ve stylu Wellness - obsahuje i saunu se sprchou a chladícím bazénkem na terase.

Krajní modul skýtá velkou ložnici s objemnou šatnou. V kuchyni je vestavěná lednice, kuchyňská linka s barovým pultem a jídelna. Přepychový obývací pokoj navazuje na poslední modul, který je další dominantou celého objektu.Společenská místnost s kruhovým krbem, pracovním koutem a otevřeným prostorem pro vaše osobní aktivity. Celá boční stěna je osazena otevřenou knihovnou.

Virtuální prohlídka

Další klientské změny

Náš klient je náš pán a proto jakoukoliv změnu, která vás napadne a byla by pro vás užitečná, rádi posoudíme a sdělíme vám její proveditelnost a cenu.

V zásadě lze například snadno manipulovat s vnitřním členěním prostoru SDK příčkami a není tudíž nutno se držet uvedených půdorysů - jestli chcete volnější nečleněný prostor nebo více pokojů, je na vaší preferenci. Dá se volit v rámci použití různých materiálů vnitřního vybavení, různých technologií vytápění apod.